top of page
Meet&Deal vol3 logo_black text.png

NEJVÝŽIVNĚJŠÍ NETWORKING V ČR

31. 10. 2024 15:00 / Kaiserštejnský palác 
Workshops

Event, který už okusilo přes 300 lidí. Dáš si taky?

Networking je naše krevní skupina, proto jsme vytvořili event Meet&Deal, kde u skvělého jídla, pití a výživného doprovodného programu potkáš klíčové osoby pro svůj byznys. Vol3 předčí všechny předchozí eventy a zapíše se do dějin e-commerce eventů. Na akci tě chytře propojíme, s kým budeš chtít. 

Ještě před samotnou akcí ti dáme seznam hostů k propojení a taky několik užitečných rad, které tě v networkingu posunou. Zkrátka budeme tvým parťákem od začátku až do konce. Deal! Musíš uznat, že tenhle koncept tu ještě nebyl, dokud nepřišel Meet&Deal.

Dáš si předkrm?

Po zakoupení vstupenky tě čeká celá řada předkrmů v podobě užitečných tipů nebo předvýběru konkrétních osob, se kterými tě pomůžeme na akci seznámit. 

Network-drink

Namíchali jsme luxusní koktejl s mixem lidí, které chceš potkat – majitele e-shopů a agentur, influencery, freelancery a další specialisty. To zní jako ideální cesta k dealu, ne? Tak na zdraví.

Take away deal

Tady nebo s sebou? Kde a zda klapne tvůj deal, necháme na tobě. Ale s sebou si rozhodně odneseš spoustu užitečných informací, kontaktů a nezapomenutelných zážitků. 

Jen networking? Panelová diskuze?! Přednášky?

Na každém eventu Meet&Deal se můžeš těšit na výživnou panelovou diskuzi. Na vol3 se dočkáš i dalšího hodnotného obsahu. Co to bude tentokrát? Přednášky? Možná...

4.png

???

???

???

4.png

???

???

???

4.png

???

???

???

S KÝM SI MŮŽEš PŘIŤUKNOUT

Daniel Klečka.png

Daniel Klečka

copywriter

Meet&Deal

  • Instagram
  • LinkedIn
Michaela Hoferková .png

Michaela Hoferková

Marketing Manager
Alkohol.cz

  • LinkedIn
Michal Rytíř.png

Michael Rytíř

CEO

Václavák22

  • LinkedIn
Michaela Hoferková .png

Michaela Hoferková

Marketing Manager

Alkohol.cz

Agenda

Dej si kompletní menu

15:00

Open doors

16:00 - 2. patro

Content

16:00 - 1. patro

Networking

20:00

Networking Party

23:55

After party?

Early bird vstupenky od 1.955 Kč (bez DPH)

(pouze 100 ks)

Cena vstupenky zahrnuje občerstvení po celou dobu eventu.

André Kohout / Meet&Deal

Meet&Deal Dream Team

Propojovátoři

Projdou s tebou tvá propojovací přání. Na akci tě přivítají, provedou a samozřejmě propojí, s kým budeš chtít. Pomůžou ti to během celé akce rozjet. 

King of Networking

Jez, pij a bav se (zdarma), co hrdlo ráčí

Čeká tě také opět dobrý pití z celýho světa v podání Alkohol.cz, kteří si pro tebe stejně jako na předchozích eventech Meet&Deal připraví exkluzivní míchané drinky.

Ať už plánuješ konferenci, večírek nebo galavečeři, dodají sály Kaiserštejnského Paláce tvé akci patřičnou noblesu. I díky své lokalitě v historickém centru Prahy je Palác atraktivní místo pro domácí i zahraniční klientelu. Pro vol3 jako dělaný.

alkohol.cz loho
kaiserstejnsky-palac-1941600.png
bottom of page